Len jest nie do zdarcia

W czasach, kiedy wszyscy dążymy do stworzenia warunków dla zdrowego trybu życia, len spełnia wszelkie wymagania. Wykazuje działanie antybakteryjne, nie elektryzuje się, nie wywołuje podrażnień, uczuleń, stwarza najlepszy mikroklimat dla skóry. Len jest niesamowicie wygodny, zawsze modny, a przede wszystkim przewiewny. Jest najbardziej wytrzymały ze wszystkich tkanin, świetnie znosi wysokie temperatury, kąpiele słoneczne oraz uwielbia wodę.

Sprawdź ofertę w naszym sklepie internetowym.

Tkanina lniana zmiękczany w kolorze naturalnym oraz optyczna biel. Tkanina 100% len z wyglądu bardzo surowa, widoczne liczne supełki i zgrubienia, a przy tym jest zmiękczana, miła i przyjemna w dotyku.

Skład: 100% len

Szerokość: 150 cm
Gramatura: 160 g/m2

Zastosowanie: sukienki, tuniki, bluzki, marynarki, spodnie, fartuchy. Idealnie sprawdza się również jako tkanina dekoracyjna na obrusy, zasłony, poduszki i inne przedmioty dekoracyjne.

Tkanina lniana zmiękczany w kolorze naturalnym. Tkanina 100% len z wyglądu bardzo surowa, widoczne liczne supełki i zgrubienia, a przy tym jest zmiękczana, miła i przyjemna w dotyku.

Skład: 100% len

Szerokość: 145 cm
Gramatura: 280 g/m2

Tkanina lniana zmiękczany w kolorze optyczna biel. Tkanina 100% len z wyglądu bardzo surowa, widoczne liczne supełki i zgrubienia, a przy tym jest zmiękczana, miła i przyjemna w dotyku.

Skład: 100% len

Szerokość: 150 cm
Gramatura: 200 g/m2

Włókna lniane są najbardziej ze wszystkich włókien roślinnych wytrzymałe na tarcie i rozciąganie. Dzięki temu po każdym praniu tkaniny lniane wzmacniają się i wyglądają jeszcze korzystniej. Len jest niezwykle prosty i łatwy w konserwacji – pierzemy w sposób tradycyjny, pielęgnacja nie wymaga dodatkowych zabiegów. Len ma również niepowtarzalną cechę : każde pranie sprawia, iż len lepiej wygląda.

Tkanina lniana w kolorze optyczna biel.

Skład: 100% len

Szerokość: 150 cm
Gramatura: 110 g/m2

Zastosowanie: tuniki, bluzki, firanki, zasłony, przedmioty dekoracyjne…

Tkaniny lniane wykazują działanie antybakteryjne, nie elektryzują się, nie wywołują podrażnień, uczuleń, stwarzają najlepszy mikroklimat dla skóry. Len jest niesamowicie wygodny, zawsze modny, a przede wszystkim przewiewny. O ludziach, którzy noszą lny mówi się, że mają charakter i wiedzą, co dobre.