„Hej dziewczyno, spójrz na misia….”
Polarne misie namalowała Mona Tomassi Studio
Nasz sklep internetowy zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości dzianin bawełnianych. Wszystkie produkty spełniają wymogi Certyfikatu OEKO-TEX®Standard 100. Oznacza to, że oferowana przez nas dzianina bawełniana jest szczegółowo kontrolowana na każdym etapie produkcji, co gwarantuje jej bezpieczeństwo i brak szkodliwych dodatków mogących mieć negatywny wpływ na zdrowie zarówno dzieci, jak i dorosłych użytkowników.
 

Niedźwiedzie polarne zamieszkują Arktykę. Ich białe futro bardzo przydaje się w sztuce kamuflażu na tle śniegu i lodowców. Naukowcy alarmują, że zanikanie lodu morskiego może doprowadzić do wyginięcia niedźwiedzi polarnych

 
 
Niedźwiedzie polarne ❄️ wcale nie są białe. Futro tych ssaków jest przezroczyste. Za sprawą załamania promieni UV drapieżnik jawi nam się jako biała istota. Zwłaszcza na filmach przyrodniczych, w nagranych ujęciach, kiedy widzimy przemierzającego bezkresną białą pustynię Arktyki ogromnego zwierza.

Wybierając wysokiej jakości dzianiny bawełniane nasi Klienci zyskują pewność, że uszyta z materiałów odzież będzie trwała, estetyczna i wygodna w codziennym użytkowaniu. To sprawia, że oferowane dzianiny bawełniane są bardzo chętnie wybierane do realizacji odzieży dziecięcej oraz lekkiej odzieży sportowej. Dzianiny oferujemy w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach, co umożliwia realizację nawet najbardziej oryginalnych fasonów.

Zapraszamy na zakupy! W razie problemów chętnie doradzimy, która dzianina bawełniana sprawdzi się w określonych sytuacjach.

Dresówka pętelka POLAR BEAR miś polarny druk cyfrowy dzianina
Dresówka pętelka POLAR BEAR miś polarny druk cyfrowy dzianina 250